Zaloguj się / Utwórz konto
515 277 717

Zarejestruj się i oceń nasze produkty, a otrzymasz rabat 10 % na kolejne zakupy!

image

Wystarczy, że ocenisz i skomentujesz jeden z naszych produktów, który wcześniej został przez Ciebie zakupiony. Będziemy bardzo wdzięczni jeśli wyrazisz swoją opinię także o innych produktach z naszego gospodarstwa, które miałeś/aś okazję spróbować. Sekcja do dodawania komentarzy znajduje się na dole strony każdego produktu. Po spełnieniu wymogów promocji przed dokonaniem płatności wpisz kupon rabatowy o treści “opinia” będzie ważny w ciągu 48h po dodaniu komentarza..

DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAMÓWIENIACH
POWYŻEJ 300 ZŁ

image

Zestawy prezentowe

image

Zestawy świątecznie w formie dwupaków 500 ml oraz trójpaków 250 ml . Za pomocą naszego kreatora sam skomponujesz swój własny zestaw prezentowy na każdą okazję.  Kliknij tutaj aby skomponować zestaw, ozdobne opakowanie dostaniesz w gratisie.

Restauracja Chwast Prast

image

Skorzystaj z 10% rabatu w restauracji Chwast Prast. Aby uzyskać kod rabatowy zrób zakupy za min 150 zł. Promocja dotyczy zakupu bezpośrednio w naszym gospodarstwie lub przez sklep internetowy wpisując w uwagach przy zamówieniu “Promocja Chwast Prast”.

Chwast Prast vegetarian Bistro to kulinarny przejaw Toruńskiej Fundacji Zdrowego Życia – powstałej, by kształtować humanitarne proekologiczne nawyki konsumenckie. Restauracja oferuje autorską kuchnię roślinną, w daniach znajdziesz dziko rosnące rośliny jadalne, a od obsługi restauracji dowiesz się więcej na temat ich historii i działania.Dzięki połączeniu świeżych lokalnych produktów i doskonałych przypraw odbędziesz podróż w świat kulinarnych rozkoszy.